Náš tým

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka

Spolu s Janem jsem založila Realitní advokáty. Specializuji se na kupní smlouvy na nemovitosti. Denně pracuji na tom, aby dokumenty naší kanceláře byly na špičkové odborné úrovni. Zároveň jim klienti musí rozumět. Naším cílem není se skrývat za alibistickými právnickými výroky, ale usnadňovat klientům život a skutečně řešit jejich problémy. Protože jedině tak jsou spokojení, vrací se k nám a doporučují nás svým známým.

Mgr. Jan Zajíček
advokát

Jan je spolu s Ilonou zakládajícím partnerem Realitních advokátů a zkušeným specialistou na kupní smlouvy na nemovitosti i další oblasti realitního práva. Klienti oceňují jeho schopnost vysvětlit vše naprosto jasně, jeho empatii, férový přístup a nevídanou preciznost. Je výborným vyjednavačem.

Mgr. Tereza Maňáková
advokátka

Tereza za více jak 6 let praxe pomohla již mnoha klientům v různých oblastech práva, díky čemuž dokáže právo nemovitostí skvěle skloubit i s rozsáhlejším řešením složitějších případů. Specializuje se zejména na kupní smlouvy a osobně se můžete setkat v Brně a okolí.

Mgr. Šárka Kulhavá
advokátka

Šárka je zkušenou realitní advokátkou, která je precizní v každém detailu. Zaměřuje se na kupní smlouvy na domy, byty či pozemky, nájemní smlouvy, SVJ, bytová družstva i další problémy. Klienti oceňují  její neskutečný tah na branku, což je zárukou toho, že i složité (a obvykle zdlouhavé) případy postupují pod jejím vedením velmi rychle kupředu ke zdárnému řešení.

Mgr. Alice Císařová
advokátní koncipientka

Alice je právničkou specializovanou na kupní smlouvy na nemovitosti a advokátní úschovy. Má za sebou velké množství zpracovaných případů, kde řešila řadu složitých případů včetně předkupního práva. Vyniká precizností a smyslem pro detail, proto se na její výstupy lze absolutně spolehnout.

                Petr Bail                 asistent

 

Mgr. Michaela Divišová
marketingová asistentka

Míša nám pomáhá zejména s administrativou a marketingovými aktivitami naší kanceláře, například s editací článků, rešeršemi, díky ní se nám podařilo i konečně začít vydávat náš dlouho plánovaný newsletter.

Ivana Kenovská
asistentka