Náš tým

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka

Spolu s Janem jsem založila Realitní advokáty. Specializuji se na kupní smlouvy na nemovitosti. Denně pracuji na tom, aby dokumenty naší kanceláře byly na špičkové odborné úrovni. Zároveň jim klienti musí rozumět. Naším cílem není se skrývat za alibistickými právnickými výroky, ale usnadňovat klientům život a skutečně řešit jejich problémy. Protože jedině tak jsou spokojení, vrací se k nám a doporučují nás svým známým.

Mgr. Jan Zajíček
advokát

Jan je spolu s Ilonou zakládajícím partnerem Realitních advokátů a zkušeným specialistou na kupní smlouvy na nemovitosti i další oblasti realitního práva. Klienti oceňují jeho schopnost vysvětlit vše naprosto jasně, jeho empatii, férový přístup a nevídanou preciznost. Je výborným vyjednavačem.

Mgr. Tereza Maňáková
advokátka

Tereza za více jak 6 let praxe pomohla již mnoha klientům v různých oblastech práva, díky čemuž dokáže právo nemovitostí skvěle skloubit i s rozsáhlejším řešením složitějších případů. Specializuje se zejména na kupní smlouvy a osobně se můžete setkat v Brně a okolí.

Mgr. Šárka Kulhavá
advokátka

Šárka je zkušenou realitní advokátkou, která je precizní v každém detailu. Zaměřuje se na kupní smlouvy na domy, byty či pozemky, nájemní smlouvy, SVJ, bytová družstva i další problémy. Klienti oceňují  její neskutečný tah na branku, což je zárukou toho, že i složité (a obvykle zdlouhavé) případy postupují pod jejím vedením velmi rychle kupředu ke zdárnému řešení.

Mgr. Alice Císařová
právnička

Alice je právničkou specializovanou na kupní smlouvy na nemovitosti a advokátní úschovy. Má za sebou velké množství zpracovaných případů, kde řešila řadu složitých případů včetně předkupního práva. Vyniká precizností a smyslem pro detail, proto se na její výstupy lze absolutně spolehnout.

JUDr. Jitka Šejharová
advokátka

Jitka má velké zkušenosti se smlouvami pro koncové klienty i pro realitní kanceláře či developery. Klienty podporuje i ve složitých situacích a sporech ohledně nemovitostí u soudu i mimo něj.  Obrátit se na ni můžete i s problematikou SVJ – od A až po insolvenci a zkrátka cokoli s čím budete potřebovat pomoci.

Ing. Dana Rambousková
Office manager

Dana nám pomáhá se zajištěním plynulosti a bezpečnosti úschov našich klientů a má na starosti marketing. Můžete se na ni tedy obrátit v případě, že byste měli zájem o navázání i jiné formy spolupráce, než-li na právních úkonech.

Martina Gottlieb
administrativní asistentka

Martina je administrativní podporou celého týmu, kterou práce baví a vždy Vás přivítá s úsměvem na tváři. Má na starost přípravu smluv k podpisu, zarezervuje zasedací místnost a připraví dobrou kávu. V neposlední řadě si libuje v organizování, zařizování a koordinaci všeho a všech. A nikdy nezkazí žádnou legraci.

Mgr. Michaela Divišová
marketingová asistentka

Míša nám pomáhá zejména s administrativou a marketingovými aktivitami naší kanceláře, například s editací článků, rešeršemi, díky ní se nám podařilo i konečně začít vydávat náš dlouho plánovaný newsletter.

Klára Kawuloková
asistentka

Klára nám v kanceláři pomáhá s administrativou, jakou jsou třeba přípravy na podpis. Zároveň je velkou oporou při plnění četných povinností, které máme s prováděním advokátních úschov kupní ceny při koupi či prodeji nemovitostí.