Náš tým

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka

Spolu s Janem jsem založila Realitní advokáty. Specializuji se na kupní smlouvy na nemovitosti. Denně pracuji na tom, aby dokumenty naší kanceláře byly na špičkové odborné úrovni. Zároveň jim klienti musí rozumět. Naším cílem není se skrývat za alibistickými právnickými výroky, ale usnadňovat klientům život a skutečně řešit jejich problémy. Protože jedině tak jsou spokojení, vrací se k nám a doporučují nás svým známým.

Mgr. Jan Zajíček
advokát

Jan je spolu s Ilonou zakládajícím partnerem Realitních advokátů a zkušeným specialistou na kupní smlouvy na nemovitosti i další oblasti realitního práva. Klienti oceňují jeho schopnost vysvětlit vše naprosto jasně, jeho empatii, férový přístup a nevídanou preciznost. Je výborným vyjednavačem.

Mgr. Blanka Schneiderová
advokátka

Blanka má velké zkušenosti s kupními smlouvami na nemovitosti, nájemními smlouvami a vším, co s tím souvisí. Klienty navíc podporuje i ve složitých situacích a sporech ohledně nemovitostí. Klienti na ní oceňují její ochotu a schopnost jednat s lidmi i v situacích, kde to nebývá pro nikoho lehké.

Mgr. Šárka Kulhavá
advokátka

Šárka je zkušenou realitní advokátkou, která je precizní v každém detailu. Zaměřuje se na kupní smlouvy na domy, byty či pozemky, nájemní smlouvy, SVJ, bytová družstva i další problémy. Klienti oceňují  její neskutečný tah na branku, což je zárukou toho, že i složité (a obvykle zdlouhavé) případy postupují pod jejím vedením velmi rychle kupředu ke zdárnému řešení.

Mgr. Tereza Maňáková
advokátka

Tereza za více jak 6 let praxe pomohla již mnoha klientům v různých oblastech práva, díky čemuž dokáže právo nemovitostí skvěle skloubit i s rozsáhlejším řešením složitějších případů. Specializuje se zejména na kupní smlouvy a osobně se můžete setkat v Brně a okolí.

JUDr. Ing. Kateřina Mencnerová
advokátka

Kateřina je všestranná advokátka, která se specializuje v naší kanceláři zejména na prohlášení vlastníka. Díky odborné angličtině na vysoké úrovni se s ní setkáte i v mnoha dalších oblastech práva nemovitostí, pomáhá našim klientům v řešení mnohdy nejednoduchých situací plynoucích ať už z neznalosti českého jazyka či práva.

Ing. Dana Rambousková
Office manager

Dana má na starosti administrativu klientských případů. Pomáhá se zajištěním bezpečnosti a rychlého vypořádání advokátních úschov, s fakturacemi a mnoha dalšími úkony, které jsou nezbytné pro spokojenost našich klientů.

Klára Kawuloková
asistentka

Klára nám v kanceláři pomáhá s administrativou, jakou jsou třeba přípravy na podpis. Zároveň je velkou oporou při plnění četných povinností, které máme s prováděním advokátních úschov kupní ceny při koupi či prodeji nemovitostí.

Mgr. Alice Císařová
právnička

Alice je právničkou specializovanou na kupní smlouvy na nemovitosti a advokátní úschovy. Má za sebou velké množství zpracovaných případů, kde řešila řadu složitých případů včetně předkupního práva. Vyniká precizností a smyslem pro detail, proto se na její výstupy lze absolutně spolehnout.

Tomáš Rezler
právní asistent

Tomáš nyní dokončuje právnickou fakultu Univerzity Karlovy a v rámci kanceláře se věnuje získání praxe. Podílí se na jednodušších právních úkonech týkajících se nemovitosti – již jako nepostradatelná součást našeho týmu.