Kariéra u nás

Koho hledáme?

Advokáty, advokátní koncipienty i studenty právnických fakult.

Jaký je náš pohled na svět

Když jsme zakládali kancelář úzce zaměřenou jen na právo nemovitostí, říkali jsme si, že tohle je TEN obor práva, kterému se opravdu chceme věnovat. Proč? Protože každý den můžeme pomoci skutečnému člověku vyřešit jeho reálné problémy spojené s bydlením a zároveň pomoci našim obchodním klientům s jejich realitním byznysem. Když případ zdárně zakončíme, dostaví se takový ten správný pocit, že to je to, proč jsme ta práva studovali. 😊

A protože nám klientů dále přibývá, stále hledáme nové spolupracovníky, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Ke klientům přistupujeme jako ke skutečným lidem, ne jako k číslům v tabulkách. Mluvíme s nimi normálním jazykem, abychom si rozuměli. Neschováváme se za alibistickými právnickými výroky a očekáváme, že tohle umíte taky. Naším cílem je usnadňovat klientům život.

Říkáme-li, že skutečně řešíme problémy klientů, myslíme tím, že je skutečně řešíme. Nepřehazujeme je na druhé ani na klienty a náš výstup musí mít vždy pro klienta reálný smysl.

Důvěra a volnost v tom, jak co vyřešíme, je pro nás naprosto přirozená. I když máme nastavené určité nezbytné procesy, víme, že každý je jiný a k výsledku dospěje jinou cestou. Nejdůležitější je pro nás kvalitně odvedená práce, do zdárného konce dotažený výsledek a spokojený klient. Jak k výsledku dojdete, jestli budete v kanceláři od rána do večera, nebo si práci rozdělíte do bloků a mezi nimi si půjdete třeba zacvičit nebo na delší oběd, to je na vás. A když občas potřebujete pracovat z domova (nebo odjinud), domluvíte se na tom s námi snadno. Home office podporujeme.

To, že jsme spolupracovníci, u nás znamená, že jsme opravdová parta. Držíme spolu a dopředu nás žene touha neustále se zdokonalovat v tom, co děláme. Neházíme si klacky pod nohy, když někdo potřebuje s něčím pomoct, podpoříme ho, poradíme, pomůžeme.

Zakládáme si na špičkové kvalitě, prvotřídní odbornosti a vysoké profesionalitě. Stále na sobě pracujeme a víme, že konstruktivní zpětná vazba je pro další růst nesmírně důležitá. Proto se vám u nás dostane kvalitního odborného vedení. Za každou skvělou firmou totiž stojí v první řadě skvělí lidé, kteří pro ni pracují. A my chceme být nejlepší, proto hledáme ty nejlepší.

Rádi bychom, abyste:

 • Souzněli s našimi hodnotami a byli samostatní, zodpovědní a pečliví.
 • Byli schopní dodržovat při práci naše procesy, kterými si hlídáme prvotřídní kvalitu.
 • Měli dobrý psaný i ústní projev v češtině i v angličtině.
 • Samozřejmě měli zájem o právo nemovitostí – předchozí zkušenost je výhodou, rádi se však domluvíme na spolupráci, i když jste v začátcích. Hlavní je pro nás vaše vůle a snaha zpracovat zakázku tak, aby vše bylo klientovi k užitku a dodaný výstup byl pro laika srozumitelný.
 • Byli ochotní i přes možnost home office zajet na 2-3 dny v týdnu do Prahy

My vám za to rádi nabídneme:

 • Flexibilitu – volnost pracovní doby a částečný home office.
 • Odměnu podle vaší píle – nebudeme po vás chtít, abyste za jeden plat odvedli 3 úvazky; naopak, záleží na vás, kolik toho zvládnete udělat a skvělou práci určitě oceníme.
 • Sdílení našeho know-how v právu nemovitostí a pravidelnou zpětnou vazbu i princip čtyř očí.
 • Specializaci a spolupráci s advokáty s osvědčenou praxí v realitním právu – příležitost naučit se jeden důležitý obor práva pořádně a do hloubky, ale současně i různorodost případů.
 • Přátelskou atmosféru, v níž dostanete prostor pro vlastní nápady – podporujeme inovativní myšlení a podílení se na zlepšování procesů a služeb.
 • Důvěru a podporu od našeho fajn kolektivu a možnost sdílení zkušeností s kolegy.
 • Využití moderních technologií pro samostatnou a smysluplnou práci – programy urychlující práci, automatizaci a nastavené procesy.
 • Další podporu v osobním růstu a budování osobního brandu v rámci kanceláře (články, aktivní účast na kurzech, školení atd.).
 • Fakt super kancelář v Karlíně.

Pokud jsme vás zaujali, pošlete nám na e-mail ilona@realitniadvokati.cz svůj životopis. Nezapomeňte v něm zmínit vše, co vás odlišuje od ostatních – může to být angličtina na úrovni vyšší než je obvyklá, zajímavá stáž, zkušenosti s nemovitostmi atd. Ať víme, s kým máme tu čest. 😊