Balíčky právních služeb v oblasti nemovitostí

Vyberte si z nabídky balíčků právních služeb, které jsem rozdělila na nejčastěji řešenou problematiku týkající se nemovitostí – domů, bytů či pozemků.

l

BALÍČEK 1 „REZERVUJI NEMOVITOST“

Uzavíráte rezervační smlouvu na byt, dům či pozemek a chcete mít jistotu, že vybraná nemovitost i smlouva jsou právně v pořádku?

BALÍČEK 2 „KUPUJI STARŠÍ NEMOVITOST“

Kupujete byt, dům či pozemek a chcete mít jistotu, že koupíte prověřenou nemovitost, vše proběhne férově a nehrozí vám ztráta peněz?

BALÍČEK 3 „KUPUJI BYT V NOVOSTAVBĚ“

Pokud jste si vybrali byt v novostavbě a chcete mít jistotu, že to neskončí fiaskem, využijte mých zkušeností.

BALÍČEK 4 „PRODÁVÁM NEMOVITOST“

Chcete mít při prodeji vašeho bytu, domu či pozemku jistotu, že vše proběhne bez komplikací a vy dostanete včas své peníze?

i

VSTUPNÍ BALÍČEK

Pokud stále váháte a chcete pro začátek jen orientačně zjistit kvalitu vaší smlouvy a vyzkoušet mé služby a klientský přístup, vyberte si vstupní balíček.

DAROVÁNÍ NEMOVITOSTI

Balíček kompletních právních služeb pro darování nemovitosti. Sepsání darovací smlouvy na byt, dům či pozemek a návrh na vklad.

INFORMACE K AKTUÁLNÍ SITUACI S KORONAVIREM: Naše kancelář nadále poskytuje právní služby v nepřerušeném provozu. Omezujeme pouze osobní schůzky, jednání i podpisy smluv jsou organizovány na dálku, což nemá žádný vliv na jejich platnost. Koukněte na náš aktuální článek o změnách: https://ilonacernochova.cz/koronavirus-a-podpisy-kupnich-smluv-na-nemovitosti-co-je-jinak/.