10 důvodů, proč si mě vybrat

Z

Specializace a odbornost

Specializuji se výhradně na realitní právo a převody nemovitostí jsou mou každodenní agendou. Důkladně znám největší rizika těchto obchodů a klientům zajistím bezpečný průběh převodu, jehož základem jsou kvalitní smlouvy.

Z

Zkušenosti s developerskými smlouvami

Koupě bytu v novostavbě je často nejrizikovější, navíc smlouvy bývají složité a jejich úprava vyžaduje zkušenosti. Já jsem jich kontrolovala již desítky.

Z

Balíčky služeb za garantované ceny

Nabízím několik balíčků služeb lišících se rozsahem a cenou. Každý klient si může vybrat variantu, která mu nejvíce vyhovuje. Nikdy nezačínám na zakázce pracovat, aniž by klient měl jasno, kolik jej moje služby budou stát.

Z

Rychlost a dostupnost

Dokumenty klientům dodávám v řádech několika pracovních dnů; nabízím i možnost expresního vypracování za příplatek. Pro své klienty jsem k dispozici na telefonu a e-mailu.

Z

Kupní smlouvy bez chyb

Za faktickou správností svých smluv si stojím. Mnou vypracované smlouvy jsou bez problémů akceptovány katastrálními úřady i bankami (v případě financování hypotékou).

Z

Zastupitelnost

Úzce spolupracuji s dalšími kolegy – zkušenými specialisty na realitní právo. Díky tomu je mým klientům k dispozici právník i pro případ mé neočekávané nemoci či dovolené.

Z

Bezpečná úschova peněz

Odeslání peněz z mé úschovy vždy podléhá schválení 2 advokátů. Vedle toho samozřejmě dodržuji i veškeré další zákonem stanovené požadavky.

Z

Profesní pojištění

Mám uzavřené nadstandardní pojištění mé profesní odpovědnosti za škodu. Jsem pojištěna na částku 100 mil. Kč, a to včetně ztráty peněz. Úschovy u mne jsou proto velmi bezpečné.

Z

Kontrola nákladů

Každý klient je průběžně informován o počtu mnou odpracovaných hodin a dosavadní ceně právních služeb.

Z

Ověření podpisů

Klienti nemusí smlouvy podepisovat na úřadě či u notáře, úřední ověření jejich podpisů zajišťuji v rámci některých balíčků osobně.